نمایندگی مجاز ال جی

تعمیرات لوازم خانگی

در طول سال ها، لوازم خانگی به ابزارهای مهمی برای ساده سازی و راحت تر کردن زندگی ما تبدیل شده اند. از ماشین های لباسشویی گرفته که نحوه لباس شستن ما را تغییر داده اند تا یخچال های هوشمند. اما متأسفانه این لوازم برای همیشه دوام نخواهند داشت و ممکن است پس از چندین سال با خرابی مواجه می شوند. خانه شما محل آرامش شما است، بنابراین باید مطمئن شوید که تمام لوازم منزل تان به طور روان و سالم کار می کنند. برای تحقق این امر لازم است که این وسایل به طور منظم سرویس شوند و یا در هنگام بروز خرابی، در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل، تصمیم گیری شود.

 تعمیر کار کولر

در این زمان یا باید وسیله معیوب با وسیله نو و جدید تعویض شود و یا در صورتی که قابل تعمیر است، تعمیر و بازسازی شود. از آنجا که شرایط اقتصادی موجود، دست ما را در انجام روش اول می بندد، بنابراین انتخاب روش دوم با توجه به اینکه امروزه اکثر لوازم خانگی قابل تعمیر هستند گزینه مناسب تری خواهد بود. 

شما چه در شهر زندگی کنید، چه در حومه شهر و چه در روستا، صرف نظر از مارکی که برای خرید یک وسیله خاص انتخاب می کنید، در مواقع بروز مشکل و برای تعمیر لوازم خانگی، باید تحقیق کرده تا با شناسایی متخصصان مجرب و کارآزموده، بهترین و مناسب ترین خدمات را در زمینه رفع عیوب و نگهداری وسیله خانگی خود دریافت نمایید. 

آچار به دست 

از آنجا که جابجایی برخی وسایل و لوازم منزل مانند یخچال، ماشین لباسشویی و ... دشوار بوده و از سوی دیگر ممکن است خط و خش و آسیب ببینند، تکنسین های مجرب آچار به دست با سابقه ای طولانی در حوزه خدمات فروش و پس از فروش،  تعمیرات تلویزیون مازندران، تعمیرات لوازم خانگی مازندران، تعمیرات کولر گازی مازندران، با حضور در محل، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.  

آچار به دست با کادری مجرب و برخورداری از یک هزار تکنسین ماهر و بالغ بر 300 نمایندگی در استان های شمالی کشور مانند گیلان، مازندران، گلستان و همچنین تهران، به ارائه خدمات تخصصی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی،  تعمیرات تلویزیون مازندران، صوتی و تصویری، تعمیرات کولر گازی مازندران، پکیج و تاسیسات به صورت آنلاین می پردازد.

اگر در هر ساعت از شبانه روز، هر یک از لوازم خانگی شما با ایراد و یا خرابی مواجه شد، کافی است وارد سایت آچار به دست به نشانی acharbehdast.com بشوید و از طریق فرم های موجود در سایت، طی چند ثانیه سفارش خود را ثبت کنید. سفارش ثبت شده شما، توسط یک متخصص کارآمد از شهر شما بررسی و پس از تایید سفارش، فرد متخصص در محل حضور یافته و سرویس مورد نظر را انجام می دهد.

سرویس های آچار به دست در چهار بخش قابل انجام هستند که شما می توانید به تناسب نیاز خود، سرویس مورد نظر را انتخاب کرده و در همان بخش، سفارش خود را ثبت نمایید تا متخصصان آچار به دست به یاری شما بشتابند.

1.سرویس نصب و راه اندازی محصولات لوازم خانگی که با ورود به این قسمت و تکمیل بخش های مختلف، زمان خدمات جهت نصب و راه اندازی محصول به شما اعلام می شود. توجه داشته باشید که یک تکنسین حرفه ای تعمیر دستگاه و لوازم خانگی، تمام ابزارهای مناسب جهت نصب و راه اندازی لوازم خانگی شما به علاوه تخصص و مهارت را به همراه دارد که این می تواند زمان و حتی پول شما را ذخیره کند. بنابراین این کار را به اهلش واگذار کنید و خودتان آچار به دست نشوید! 

ابزارآلات

2.سرویس و تعمیرات لوازم خانگی مازندران که در این قسمت نیز همانند قسمت قبل باید با انتخاب برند و نوع دستگاه، بخش های مختلف تا رسیدن به گزینه نهایی و تعیین زمان جهت حضور متخصص و بررسی وسیله معیوب تکمیل شود. کیفیت در تعمیرات تخصصی بسیار اهمیت دارد و انتظار شما این است که وسیله معیوب به بهترین وجه ممکن تعمیر شود تا بتواند چندین سال دیگر نیز نیاز شما را برطرف کند. رجوع به تعمیرکاران و تکنسین های کاربلد و متبحر در تیم آچار به دست، خواسته شما را برآورده می سازد. 

3.بازدید و سرویس دوره ای محصولات لوازم خانگی؛ اگر مدت زمان زیادی از عمر لوازم خانگی شما گذشته و احساس می کنید وسیله خانگی شما نیاز به بازدید و یا سرویس توسط متخصصان آچار به دست دارد، می توانید در این قسمت سایت ثبت سفارش نمایید تا پس از ارائه توضیحات و درج آدرس، متخصصان مجرب در زمان تعیین شده در محل حاضر شده و وسیله شما را بررسی و رفع عیب نمایند.

4.بخش آموزش استفاده از محصولات و لوازم خانگی، یکی از بخش های متمایز سایت آچار به دست است که در این بخش می توان به تناسب برند و نوع محصول، با نحوه استفاده مناسب از وسیله خانگی برای دوام و عمر بیشتر آن آشنا شد. گاهی مواقع آسیب‎ها و خرابی های ایجاد شده در لوازم خانگی ناشی از عدم آگاهی و استفاده نادرست از این لوازم است که کسب آگاهی می تواند در بسیاری موارد، راهگشای ما باشد. 

آچار به دست برای سهولت بیشتر در ارائه خدمات آچار به دست را به ساکنان شهرهای شمالی کشور، بخشی از سایت را به سؤالات متداول اختصاص داده است و در آن به تعدادی از سؤالات رایج شما درباره تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، پکیج گرمایشی، ماشین ظرفشویی و... پاسخ داده است که می تواند در برخی موارد به رفع مشکل وسیله خانگی شما کمک کند.

بدیهی است چنانچه سؤالات شما در این لیست نباشد، می توانید با کارشناسان تماس گرفته و پاسخ سؤالات خود را در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز دریافت نمایید. 

تعمیر ماشین ظرفشویی

 

 
تاریخ ایجاد : ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۹/۳